HAKKIMIZDA

2002 yılında Diş Hekimi Emre DİKER tarafından kurulan Özel MED-DİŞ Ağız-Diş Sağlığı ve İmplantoloji Polikliniği, diş hekimliğinin bütün branşlarında uzman diş hekimleri kadrosuyla çağdaş ve bilimsel düzeyde, etik değerlere uyarak, teşhis ve tedavi için gerekli tüm modern donanımlarıyla dünya standartlarında hizmet veren özel bir kurumdur.

Çocuklarda Diş Tedavileri

TEDAVİLERİMİZ


Konservatif Diş Tedavisi


Endodonti (Kanal Tedavisi)

Periodontoloji
(Dişeti) Tedavileri


Protez

Cerrahi Operasyonlar

Çene Eklemi Problemleri

İmplant Tedavisi

Diş Beyazlatma


Ortodontik Tedaviler

Pedodonti
(Çocuk Diş Hekimliği)


Dijital Diş Hekimliği

Estetik ve Kozmetik
Diş Hekimliği

KADROMUZ

Alanlarında uzman hekim kadromuzla hizmetinizdeyiz

Dt. Emre DİKER

1952 yılında İstanbul'da doğdu. Ankara Atatürk Lisesi'nden mezun olduktan sonra Hacettepe Diş Hekimliği Fakültesi'nden 1979 yılında mezun olarak özel kliniğinde diş hekimliği çalışmalarına devam etti. 2002 yılında Özel Med-Diş İmplantoloji ve Ağız-Diş Sağlığı Kliniği'ni kurarak sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübesini uzman kadrosuyla birlikte halen hastalarının hizmetine sunmaktadır.

Dr. Ela AKÇA (Ortodonti Uzmanı)


1971 yılında Ankara'da doğdu. Lise eğitimini Ankara Atatürk Anadolu Lisesi'nde tamamladı. 1994 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun oldu.

Dr. Tolga GENÇ (Diş Eti Hastalıkları Uzmanı-Periodontoloji)

1982 yılında Artvin'de doğdu. İlk-orta öğretim ve lise eğitimini Artvin'de tamamladıktan sonra, lisans eğitimini aldığı Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden 2005 yılında mezun oldu.

Dr. Esin PÜŞMAN (Çocuk Diş Hekimi-Pedodonti Uzmanı)

1979 yılında Denizli'de doğdu. ilk ve orta öğretimini Denizli'de tamamladı. Diş Hekimliği eğitimini 1997-2002 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde tamamlayarak mezun oldu.

Doç. Dr. Müge AKSU (Ortodonti Uzmanı)

1974 yılında Ankara'da doğdu. Orta ve lise öğrenimini Afyon Kocatepe Anadolu Lisesi'nde, yüksek öğrenimini 1997 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde tamamladı.

Dr. Ali Can ÇALIŞ (Protez Uzmanı)

1976 senesinde Ankara'da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Ted Ankara Koleji'nde tamamladı. 2000 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği'ni, 2006 senesinde Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Protetik Diş Tedavisi ve ABD'de doktorasını tamamladı.

Uzm. Dt. İdil ARIKER (Endodonti Uzmanı)

1989 yılında Ankara'da doğdu. Lise eğitimini Ankara Gazi Anadolu Lisesi'nde tamamladıktan sonra 2012 yılında Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun oldu.

İLETİŞİM

MED-DİŞ Özel Ağız-Diş Sağlığı Polikliniği

  • Adres : Arjantin Caddesi BORAZAN SOKAK No:8 06700
    Gaziosmanpaşa / ANKARA
  • Telefon : +90 (312) 427 27 24 (pbx)
  • Fax : +90 (312) 467 89 87
  • Email : med-dis@ada.net.tr